1. Gdzie dokładnie obywa się festiwal?

Wszędzie. Koncerty odbywają się w Kamieniołomach. Strefy i Przygody rozsiane są po całym mieście i okolicach. Bezspinkowe poruszanie się ułatwi Wam festiwalowa Dobra Mapa oraz festiwalowa aplikacja mobilna.

2. Czy na miejscu będzie można kupić karnety?

O ile nie wyczerpią się pule będzie to można zrobić w miejscach wymienionych w punkcie 2. Dla bezspinkowego komfortu zachęcamy jednak do zakupów w przedsprzedaży w sekcji Karnety.

3. Czy festiwal jest przyjazny zwierzętom?

Ze zwierzętami można wejść na każdą ze stref festiwalowych poza strefą koncertową w Kamieniołomach. Na każdej ze stref za zachowanie zwierząt odpowiedzialność ponosi właściciel.

4. Czy mogę kupić bilet na jeden koncert?

Niestety nie ma takiej możliwości, ale jeżeli nie możesz zostać na cały festiwal, możesz kupić karnet jednodniowy (Karnet Dobry), który uprawnia Cię do wejścia na wszystkie koncerty, które odbywają się danego dnia oraz wszystkie atrakcje odbywające się w innych strefach tego dnia.

5. Czy dzieci mogą uczestniczyć w koncertach i w jakim wieku wchodzą za darmo?

Tak mogą. Dzieci do 10 roku życia włącznie wchodzą gratis, a od 11 do 15 roku życia włącznie – za 50% ceny.

6. Czy pod strefą koncertową w Kamieniołomach jest parking?

Tak, miejsca parkingowe znajdują się naprzeciwko Kamieniołomów przy ul. Krakowskiej oraz przed PTTK Spichlerz. Są to parkingi improwizowane, nie są organizowane przez nikogo, ale festiwalowicze, co roku z nich korzystają.

Najlepszym rozwiązaniem jest jednak pozostawienie samochodu na jednym z parkingów w centrum Kazimierza. Nie kosztują dużo, a unikniemy korków i niepotrzebnych nerwów z parkowaniem. Rezygnując z samochodu można za to przespacerować się bardzo sympatyczną ulicą Krakowską i wypić zimną Perłę między koncertami. Wszystkie parkingi, na których można zostawić samochód w centrum Kazimierza są zaznaczone na festiwalowej Dobrej Mapie oraz w festiwalowej aplikacji mobilnej.