Premiera książki “Paprodziad” – spotkanie autorskie z Dominiką Chylewską i Włodzimierzem Dembowskim | prowadzi Michał Niewęgłowski.

Spotkanie z autorką książki, Dominiką Chylewską i Paprodziadem w strefie festiwalowej Miasto Świateł. Poprowadzi je organizator Kazimiernikejszyn i przyjaciel Michał Niewęgłowski, który jak mało kto zna Paprojasne i Paprociemne strony. Zapraszamy na emocjonującą a może nawet nieco skandaliczną rozmowę bez spinki. Będzie można też zadawać trudne pytania, wbijać szpilki oraz rzucać kwiatami, mięsem i kamieniami. Do zobaczenia!

Odkryj historie Paprodziada opowiedziane po raz pierwszy w szczerej biografii.
W książce znajduje się rozdział o KAZIMIERNIKEJSZYN!

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/811299623849026

Przedsprzedaż w lipcu na Paprodziad.pl, będzie możliwość zakupienia książki po spotkaniu oraz przez cały festiwal na straganie Paprodziada!

Paprodziad, Włodzimierz Dembowski – urodzony w 1980 roku w Warszawie. Wokalista i autor tekstów m.in. dla zespołów Łąki Łan, November Project, Dziady Kaźmierskie. Współorganizator festiwalu Kazimiernikejszyn. Od roku 2000 związany ze sceną muzyczną. Swoimi tekstami realizuje misję szamana. W utworach przekazuje treści dotykające głęboko ducha, malujące wizję nowego świata. Organizator i przewodnik nietypowych wycieczek Warszawskiej Turystyki Ekstremalnej i Klubu Tomka Sawyera. Obecnie wychodzi ze swoim przesłaniem poza ramy muzyczne poprzez książki dla dzieci oraz warsztaty rozwojowe dla mężczyzn. Prywatnie mąż Magdaleny Dembowskiej, ojciec Samraja.

Dominika Chylewska – z zamiłowania organizatorka, na co dzień zajmująca się strategiami komunikacji. Zaangażowana w projekty promocyjne, społeczne i charytatywne. Entuzjastka wypraw w góry, przyrody, podróży i tańca. Ciekawa ludzi i świata, czego efektem jest książka o Paprodziadzie.
„Napisałam tę książkę z pasji i ciekawości. Włodek jest wyjątkowo przejrzysty w czasach, w których poszukiwanie prawdy staje się coraz trudniejsze. Jest w pewien sposób odarty z manier, które mają przyćmić naszą rzeczywistą osobowość. Zapraszam Cię do opowieści, którą sama odkrywałam przez kilka lat.”

 

Paprodziad – Fot. Paweł Bajew
Dominika – Fot. @Pio.Wiernik

Share