Kolektyw osób lubiących rozmawiać o Bogu, uśmiechać się, śpiewać, chodzić na pielgrzymki i robić dobre uczynki, fani kato-sucharów. Otwarci na wszystkich, zapraszający wszem i wobec do swoich inicjatyw, gromadzący jak mówi Paprodziad „wierzących i tych, którzy wierzą że Boga nie ma”. KBS zapraszają na codzienne msze święte, mistyczne, piesze pielgrzymki, spontaniczne koncerciki, spacery i rozmowy, radosne śpiewy a może i tańce, spowiedzi codziennie w sposób niecodzienny oraz wszechobecną radość z niesienia dobrego słowa.






Muzykowanie bez spinki
W wybrane dni przed wspólnymi mszami
Urządzamy próbę z instrumentami
Bierz gitarę, bęben, trąbki i patyki
Razem ułożymy mszalne, muzyczne liryki
Wpadnij grać i śpiewać, zróbmy to bez spiny
Niech ogarnie nas duch dobrej nowiny
Godziny muzykowania:
Czwartek – 11:11-12:12
Piątek – 11:11-12:12
Sobota – 11.11-12:12
Niedziela 12:12-13:13
Miejsce: Klasztor Ojców Franciszkanów, ul. Klasztorna 3
Codzienne Msze Bez Spinki
Godziny mszy:
Czwartek – 12:12-13:13
Piątek – 12:12-13:13
Sobota – 12:12-13:13
niedziela 13:13 – 14:14
Miejsce: Klasztor Ojców Franciszkanów, ul. Klasztorna 3






Załoga KBS

Włodek Paprodziad Dembowski
Współorganizator Kazimiernikejszyn
Tekściarz i wokalista w Łąki Łan, Dziadach Kazimierskich i November Project.
Miłośnik ludzi i przyrody, filozof, wędrus, kolekcjoner sucharów i psychofan Świadomości Chrystusowej.

Br. Szymon Janowski OFMCap
Pochodzi z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.
W zakonie braci kapucynów jest od 2005 r. Organizator spotkania „Golgota Młodych” w Serpelicach. Zajmuje się głoszeniem Dobrej Nowiny i jednaniem ludzi z Bogiem. Bez spinki.

Br. Cordian Szwarc OFM
Franciszkanin zwykluch, twórca projektu Siedem Aniołów, przewodnik Pielgrzymki Młodzieży Różnych Dróg i Kultur, założyciel ulicznych teatrów ognia, animator społeczności lokalnej, Producent filmów „Jedenaście”, „Przed sklepem jubilera”.

Dominika Chylewska
Organizatorka inicjatyw wszelakich, na co dzień pracująca w komunikacji i projektach charytatywnych.
Entuzjastka wypraw w góry, podróży, tańca, porannej kawy, wzruszeń, żartów i bardzo szczerego uśmiechu.
.

Aleksandra Jędrasik
Śpiewa, czasem bez powodu, często z głębi serca. Kocha ludzi – czasem aż za bardzo – dlatego jest wszędzie, gada, działa, inspiruje, znika i znów się pojawia. Żyje trochę na skróty, trochę na przełaj, zawsze z iskrą w oku i wiecznie w ruchu