Targowisko Rozmaitości będzie otwarte na kazimierskim Rynku przez cały czas trwania festiwalu, od rana do wieczora. To sposobność handlu z festiwalowiczami, turystami i mieszkańcami. Zapewniamy stoiska handlowe, prąd i ochronę, Zapraszamy do współpracy: kontaktowa@kazimiernikejszyn.pl


Biżuteria Galiny

Galina

Biżuteria Galiny Kowalskiej to miejsce łączące w sobie pasję, wizję, piękno i radość. Pasją kierują się wszyscy, począwszy od projektantów i twórców, po sprzedawców, którzy pełnią rolę doradców, służących pomocą i radą. Wizją dzieli się założycielka i twórczyni firmy- Galina Kowalska, która nadaje temu miejscu kształt i charakter. Łączy ona stylistykę i wrażliwość wzornictwa galicyjskiego- od Krakowa, poprzez huculszczyznę, po Lwów.
Oferujemy Państwu biżuterię najwyższego gatunku pod względem jakości materiałów, z których jest ona zrobiona, a także precyzji i artystycznego kunsztu jej wykonania. To małe, unikatowe dzieła sztuki, reprezentujące dwa nurty stylistyczne:
STYL ETNICZNY I FOLK –biżuteria szklana, ceramiczna i wianki- już od 2014 roku przywracamy polskiej modzie wianki oraz wzornictwo regionu Galicji od Krakowa po Lwów i kreując modę folk i wkładając nasze przepiękne wianki na głowy wszystkich kobiet i kobietek, od maleńkich dziewczynek, przez panny młode, po skronie kobiet dojrzałych i staruszek młodych duchem.
STYL WSPÓŁCZESNY – biżuteria ze szkła fusingowego, ceramiki, skóry oraz kamieni naturalnych– jest to biżuteria autorska, tworzona przez profesjonalnych artystów plastyków wyłącznie dla naszej firmy.

https://bizuteriagaliny.com.pl/o-nas/
https://pl-pl.facebook.com/bizuteriagaliny/
https://www.instagram.com/bizuteriagaliny/


Nun.mi i Jurij.pl

Jurij

Duet Nun.mi i Jurij.pl to para artystów.
Justyna projektuje, a Jurij maluje ubrania i obrazy.
Staramy się, aby nasze ubrania były inne niż wszystkie.
Uszyte w Polsce, z polskich dzianin. Jurij używa ekologicznych farb, które zawierają tylko naturalne barwniki pochodzenia roślinnego.
Stawiamy na wygodę, komfort i oryginalność naszych ubrań.
Jeśli chcesz wyglądać inaczej niż wszyscy – zapraszamy do nas.
https://jurij.pl/
https://nun-mi.com/
https://www.facebook.com/JurijClothing
https://pl-pl.facebook.com/nun.mi.niezwykle.ubrania


Sankowo

sankowo

Sankowo to miejsce, gdzie powstają niepowtarzalne wyroby. Ręcznie robione z włóczek oraz szyte z materiałów pochodzących z odzysku KOTY. Wszystkie wyroby powstają według moich pomysłów, w pojedynczych egzemplarzach, jestem również ich wykonawcą. Do szycia używam stare wełniane swetry lub inne ubrania, które uprzednio oczywiście porządnie piorę. Szydełkuję z włóczek również pochodzących z odzysku. We wszystkie wyroby wkładam całe moje serce, staram się żeby były ciekawe, różnorodne, sprawiające radość, oryginalne.
www.sankowo.com


Ceramiczności

Ceramiczności

Ceramiczności to pracownia ceramiczna wspierająca na co dzień domowych szefów kuchni i domowych baristów w ich wyzwaniach i kulinarnych eksperymentach. Nasza ceramika (talerze, misy, miseczki, filiżanki i kubki), wzbogaci swoim wyglądem i funkcjonalnością dania i nada im wykwintności. Razem możemy osiągnąć dużo, przecież aż 50% wrażeń podczas jedzenia to wrażenia wzrokowe! W ręcznie i z pietyzmem robionej ceramice Twoje danie czy kawa będzie smakować jeszcze lepiej.

Chcesz, żeby każda kawa/herbata przynosiła zmysłową przyjemność?

Pragniesz otaczać się przedmiotami z duszą?

Chcesz wiedzieć kto i gdzie wykonał przedmiot którego używasz?

Znajdź CERAMICZNOŚCI

www.ceramicznosci.pl

www.facebook.com/wyjatkowaceramika

www.instagram.com/ceramicznosci_ceramics/


Prze piórka

Prze_piórka

Prze piórka to projekt zrodzony z czułości i miłości do świata i do siebie. W mojej pracowni tworzę dla Was biżuterię z użyciem naturalnych piór ptasich, powstają także projekty moich klientek, według ich pomysłów, potrzeb i intencji. Pióra symbolizują siłę, energię życiową i kreatywność, są także bezpośrednim odniesieniem do żywiołu powietrza. Każda powstająca praca, niesie w sobie historię moją i Waszą, każda jest unikalnym, skończonym projektem tak jak każda z moich klientek, która wchodząc do mojego świata wnosi coś, zostawia ślady w kolejnych powstających projektach. Jest to niekończący się cykl kreacji, relacji, emocji i pięknej energii. Zapraszam do świata delikatności i czułości:)

www.facebook.com/designprzepiorka


Magic Shop

Magic_Shop

Nasz sklep powstał z głębokiej pasji do naturalnych produktów konopnych, których celem jest wspieranie zdrowia i dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej.

Oferujemy szeroki wybór produktów, które mają pomóc w redukcji stresu, złagodzeniu bólu.

Jesteśmy przekonani, że naturalne produkty konopne mogą być skuteczną i zdrową alternatywą dla leków dostępnych w aptekach. Nasza misja polega na dostarczaniu wysokiej jakości produktów, które wspierają naturalne mechanizmy obronne organizmu, pomagając wzmocnić odporność i poprawić ogólną kondycję zdrowotną.

Pragniemy, aby nasz sklep był miejscem, w którym klienci mogą znaleźć fachową i życzliwą obsługę, doradztwo oraz wsparcie w wyborze odpowiednich produktów konopnych, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Dążymy do tego, aby każdy klient opuszczał nasz sklep z poczuciem zadowolenia i zaufaniem do jakości oferowanych przez nas produktów.

www.magicshop.lu


The Big Fellow

TBF

Wiesz, że miód pitny nie musi być taki słodki jak Ci się wydaje? Jesteśmy kraftową miodosytnią i w oparciu o ekologiczne soki i miody od polskich pszczelarzy tworzymy naturalne miody pitne. I robimy to dobrze bez barwników, aromatów, konserwantów ani powszechnie stosowanych w winiarstwie środków do klarowania (takich jak żelatyna, czy białka kurze). Etykiety zapraszają Cię do podróży po świecie polskich owadów zapylających a zawartość butelek i puszek do przeniesienia się w środek słodkiego i beztroskiego lata.

Rok temu na Kazimiernikejszyn zaczęliśmy eksperymentować z bąbelkami i w ten sposób wracamy do Was z gotowym produktem Honey Spritz. Wpadnij do nas na rynek, zbij piątkę i spróbuj czegoś nowego. Ciao!

The Big Fellow

www.thebigfellow.pl

www.facebook.com/thebigfellowmeadery
www.instagram.com/thebigfellowmeadery


Fabryka Aniołów

Fabryka_Aniolow

Rękodzieło z Nepalu … odzież ręcznie szyta z bawełny i z konopi


SES Jewellery

SES

SES Jewellery to biżuteria harmonii o głębszym znaczeniu  i przeznaczeniu.

Bransoletki intencyjne/ spełniające marzenia 🙂 z kamieni naturalnych pisane alfabetem Morse’a są personalizowanym amuletem, który motywuje do zmian i działania, wspiera w spełnianiu marzeń i osiąganiu sukcesu.  Wybierz intencję z wielu zaszyfrowanych na bransoletkach.

Naszyjniki relaksacyjne Szept Anioła swoim delikatnym dźwiękiem niosą ukojenie ciału i duszy, uspokajają niczym muzyka relaksacyjna.

www.sesjewellery.com

www.facebook.com/sesjewellery

www.instagram.com/sesjewellery_


Paprodziad.pl

paprodziad

Twórczość Paprodziada, w którą można się ubrać, posłuchać i poczytać.

www.sklep.paprodziad.pl


KABAK

Kabak

O Kabaku słów kilka: KABAK to w 100% polska autorska marka ze skarpetkami i akcesoriami, takimi jak paski, przypinki, czapki, świece, szaliki, itp. Autorska, czyli nie robiona na dużą przemysłową skalę, lecz w krótkich limitowanych kolekcjach wyłącznie z naturalnych i wegańskich materiałów. W KABAKu nie ma miejsca na plastik, nudę i produkty pochodzenia odzwierzęcego. Podstawą materiałową nowych kolekcji, ale też czapek i szalików jest bawełna organiczna, co za tym idzie jest też bardzo etycznie i ekologicznie. Kupując produkty pod marką KABAK wspierasz działania prośrodowiskowe i masz pewność, że nie stoi za tym żadna ludzka krzywda.

www.kabak.com.pl