Targowisko Rozmaitości będzie otwarte na kazimierskim Rynku przez cały czas trwania festiwalu, od rana do wieczora. To sposobność handlu z festiwalowiczami, turystami i mieszkańcami. Zapewniamy stoiska handlowe, prąd i ochronę, Zapraszamy do współpracy: kontaktowa@kazimiernikejszyn.pl


Nun.mi i Jurij.pl

Jurij

Duet Nun.mi i Jurij.pl to para artystów.
Justyna projektuje, a Jurij maluje ubrania i obrazy.
Staramy się, aby nasze ubrania były inne niż wszystkie.
Uszyte w Polsce, z polskich dzianin. Jurij używa ekologicznych farb, które zawierają tylko naturalne barwniki pochodzenia roślinnego.
Stawiamy na wygodę, komfort i oryginalność naszych ubrań.
Jeśli chcesz wyglądać inaczej niż wszyscy – zapraszamy do nas.


https://jurij.pl/
https://nun-mi.com/
https://www.facebook.com/JurijClothing
https://pl-pl.facebook.com/nun.mi.niezwykle.ubrania


Królestwo Chałwy

Chalwa

Chałwa, Baklawa, Owoce Suszone, LOKUM.


https://facebook.com/kralovstvichalvy/


Inbetween

Inbetween

Everyday fashion! Ubrania i akcesoria inspirowane przyrodą, podróżami i muzyką, śmiało sięgające po motywy popkultury i fantastyki! Słowem: pomiędzy stylami, pomiędzy gatunkami, ale zawsze wygodne i dobrej jakości.

Inbetween.

https://inbetween.pl/

https://www.facebook.com/inbetween.wearing

https://www.instagram.com/inbetween.wearing/


Biżuteria Galiny

Galina

Biżuteria Galiny Kowalskiej to miejsce łączące w sobie pasję, wizję, piękno i radość. Pasją kierują się wszyscy, począwszy od projektantów i twórców, po sprzedawców, którzy pełnią rolę doradców, służących pomocą i radą. Wizją dzieli się założycielka i twórczyni firmy- Galina Kowalska, która nadaje temu miejscu kształt i charakter. Łączy ona stylistykę i wrażliwość wzornictwa galicyjskiego- od Krakowa, poprzez huculszczyznę, po Lwów.

Oferujemy Państwu biżuterię najwyższego gatunku pod względem jakości materiałów, z których jest ona zrobiona, a także precyzji i artystycznego kunsztu jej wykonania. To małe, unikatowe dzieła sztuki, reprezentujące dwa nurty stylistyczne:

STYL ETNICZNY I FOLK –biżuteria szklana, ceramiczna i wianki- już od 2014 roku przywracamy polskiej modzie wianki oraz wzornictwo regionu Galicji od Krakowa po Lwów i kreując modę folk i wkładając nasze przepiękne wianki na głowy wszystkich kobiet i kobietek, od maleńkich dziewczynek, przez panny młode, po skronie kobiet dojrzałych i staruszek młodych duchem.

STYL WSPÓŁCZESNY – biżuteria ze szkła fusingowego, ceramiki, skóry oraz kamieni naturalnych– jest to biżuteria autorska, tworzona przez profesjonalnych artystów plastyków wyłącznie dla naszej firmy.
https://bizuteriagaliny.com.pl/o-nas/

https://pl-pl.facebook.com/bizuteriagaliny/

https://www.instagram.com/bizuteriagaliny/


Kasiula Handmade

Kasiula

Jestem Kasiula.

Od dziecka dłubię, haftuję, dziergam, zaplatam, lepię, bazgram i plączę.

Inspiruję się kolorystyką i wzorami etnicznymi Południowej Ameryki.

Pracowałam jako kostiumograf na planach polskich seriali telewizyjnych i programów rozrywkowych, ale to rzuciłam by oddać się swojej pasji.

W zeszłym roku, pojechałam na Kazimiernikejszyn aby pochwalić się swoimi cudeńkami.

Tak mi się spodobało, że teraz też wpadnę!

Zapraszam Was do świata kolorów i formy, może coś ciekawego znajdziecie dla siebie.

Tymczasem zajrzyjcie proszę na moją stronkę FB:

https://www.facebook.com/CUUDANAKIJU


Vegan Snout

Vegan_snout

Naszym głównym asortymentem są nerki i torby z kodury oraz alternatyw dla skór: skóra z ananasa, kukurydzy i przetworzonych butelek.


Be The Sky Girl

Be_The_Sky_Girl