Kwazar – Żyjący muzyką, z muzykami, dla muzyki i z muzyki DJ, producent, inżynier dźwięku, wydawca, kurator, kolekcjoner płyt, wulkan pozytywnej energii, przyjaciel Twoich ulubionych grajkiń i grajków. Nagrywa, miksuje i masteruje w swoim warszawskim Bazarec (ex Gagarin) Studio, dzięki czemu ma dostęp do świeżych owoców pasji wielu twórców rodzimej sceny muzycznej.

Zaczynał w 2000 roku w kultowej Radiostacji, by później działać w Radiu BiS, Radiu Kampus, a w 2020 roku w internetowej Radiospacji. (Tworzył Bass Brigade i był członkiem Respecta Kru występując u boku nawijaczy takich jak m.in. Cheeba, Duże Pe, czy Pablopavo, z Kasią Malendą tworzył elektroniczny duet Temper Temple.) Obecnie u boku Heńka Małolepszego i sprawnych muzykantów jako Kosmiczni Warszawa, z oryginalnym elektronicznym przytupem wskrzesza szlagiery przedwojennej Warszawy.

Buja parkietem grając bez krępacji komputera, na żywo z syntezatorów i bitmaszyn w sąsiedzkim duecie tanecznym z Green Jesusem. Dla równowagi koi dźwiękami grając z Rafal Sky lekkie, kontemplacyjne koncerty łagodnego, kosmicznego bluesa. Jego selekcja nie zna granic, wśród autorskich produkcji i remixów dla rodzimej sceny, prezentuje muzykę z całego świata z odpowiednią dawną słońca i elektroniki. Wielki entuzjasta brazylijskiej nuty. Organizuje barwne imprezy na warszawskiej Pradze w m.in. na Stacji Praga i w BarBazaarze. Miłośnik żywej, nieklikanej muzyki, sympatycznego jammowania, w którym muzycy się słuchają.

Share